تبلیغات
ایران پریفاب ، خانه های پیش ساخته - مشخصات فنی کانکس ها
گروه صنعتی ویلامون بزرگترین تولید کننده خانه های پیش ساخته در ایران
درباره وبلاگ

آرشیو

طبقه بندی

آخرین پستها

پیوندها

نویسندگان

ابر برچسبها

آمار وبلاگ


اسکلت:

اسکلت کانکس ، از شاسی مقاوم و قاب فلزی پیش ساخته مقاوم با محاسبات سازه ای و اتصالات پیچی تشکیل شده است که جهت نیروی باد و برف آنالیز گردیده است.

 دیواره خارجی:

 
 بسته به نوع کاربری و محل استفاده از آن می توان از متریال متنوعی برای پوشش دیواره خارجی این کانکس ها استفاده کرد.
1.  دیواره خارجی کانکس می تواند با ورق طرح دار  کره ای بسیار زیبا شکل گرفته  شود.این ورق ها نمایی شکیل و زیبا را ایجاد می کنند.لازم به ذکر است که ضخامت این ورق ها تا 7 دهم می باشد .
2. ساندویچ پانل رنگی ساده : دیواره خارجی کانکس می تواند از ساندویچ پانل با فوم پلی استایرن با تراکم 40 کیلو گرم بر متر مکعب و ضخامت cm4 که یک طرف آن ورق گالوانیزه پیش رنگ شده فولاد مبارکه و طرف دیگر کاغذ فویل آلومینیوم بافت دار انتخاب شود.این ساندویچ پانل ها در سه رنگ سفید،قرمزو آبی موجود می باشند.

3. ورق ذوزنقه ای رنگی:
استفاده از ورق گالوانیزه پیش رنگ شده فرم داده شده ذوزنقه ای به ضخامت 5/0  میلیمتر با رنگ سفید و آبی.
 نـــمای داخلی :

1. MDF: جهت دیواره داخلی می توان از MDF (با ضخامت مختلف اندونزی یا کاسپین با مقاومت خمشی و ضربه پذیری قابل قبول جهت حمل و نقل متمادی استفاده کرد که توسط پیچ های تایوانی سرمته فولادی به بدنه سازه الحاق می شود.

2. دیوار کوب PVC: متریال دیگری که می توان برای پوشش داخلی کانکس از آن استفاده کرد ، دیوار کوب PVC غیر قابل اشتعال می باشد که در طرحهای مختلفی اعم از چوب ، سنگ ، بافت دار و رنگی موجود می باشد.
3. کناف: برای پوشش نمای داخلی میتوان از تایل کناف با ضخامت cm 12  استفاده نمود.
 کــف :
برای شاسی کف از یک کلاف که با قوطی 40X40 ساخته می شود استفاده می شود.برای پوشش کف کانکس در ابتدا از چوب روسی استاندارد به ضخامت cm 3  و یا از تخته چند لایه خارجی که با قیر پاشی در طرف خارجی در برابر نفوذ رطوبت مقاومت می کنند که روی قوطی 4040 شاسی پیچ شده است ، استفاده می شود و سپس روی آن از کفپوش استاندارد ضد سایش با تردد ترافیکی بالا استفاده کرد.

 سقف اصلی :
         سقف کانکس تولید شده  ورق رنگی (پیش رنگ شده فولاد مبارکه)   می باشد . چنانچه کانکس در مناطقی استفاده شود که دچار بارش برف باشد، این سقف ها قادر خواهند بود وزن برف را تا حدود وزن 200 کیلو گرم بر متر مربع تحمل نماید.

 درب و پنجره :

 

در ساختن کانکس می توان از درب و پنجره فلزی استفاده نمود.قسمت فوقانی درب می تواند دارای شیشه و حفاظ باشد و روی درب ، دسگیره و قفل حیاطی مناسب نصب نمود.

 سیستم روشنایی :

در داخل کانکس سیستم روشنایی ، پریز برق ، کلید مینیاتوری و سیم کشی مخابرات (تلفن) در نظر گرفته می شود
نوشته شده توسط :ویلامون
1389/11/19-15:07

دنبالک ها: مشخصات فنی کانکس ها